Malé poohlédnutí za noční soutěží

06.06.2011 21:47

Přátelé, kamarádi,

v pátek 3.6.2011 jsme se sešli na olešnickém hřišti, abychom poměřili své síly a svou připravenost v nočním závodě. Počasí nám přálo, a tak i některým závodníkům nikterak nevadilo, že odcházeli od útoku poněkud zmáčení. Účast byla vskutku hojná, sešlo se 10 přespolních družstev, naši hasiči sestavili družstva dvě. Premiéru měli i naši mládežníci a noví členové, a mezi konkurencí se neztratili. Družstvo II. se umístilo hned na druhé příčce za vítěznými Vlčicemi, družstvo I. pak skončilo na pěkném čtvrtém místě. Mezi ženami si zaslouženě odnášely pohár za první místo vlčické hasičky. Celkové výsledky závodu najdete v rubrice dokumenty - noční soutěž 2011 - výsledky. Občerstvení bylo zajištěno, hřiště bylo zaplněno asi stovkou závodníků, doprovodu i povzbuzujícího místního obecenstva. Všem děkujeme za účast a v srpnu se těšíme opět na shledanou při závodech O pohár starosty obce. Ohni zmar.