O pohár starosty obce

15.08.2011 21:45

V sobotu 6.8.2011 se na olešnickém hřišti sešlo 9 sportovních družstev, aby opět poměřili své síly a připravenost. Naši závodníci potvrdili letošní výbornou formu a bezchybným útokem si zajistili 2. příčku v konkurenci dalších 6 družstev časem 34,97 s. Zvítězili hasiči z Mladých Buků (26,00s), na 3. místě se umístilo družstvo z Dolní Olešnice časem 38,98s. Závod však poznamenala nepříjemná událost, kdy pro vážné zdravotní problémy musel být leteckou záchrannou službou převezen do hradecké nemocnice člen z týmu Dolní Olešnice. Doufáme, že vše dobře dopadne a přejeme mu brzké uzdravení. Děkujeme všem závodníkům a fanouškům za účast a členům našeho SDH, kteří se na přípravě a realizaci jinak vydařené akce podíleli. Kompletní výsledky naleznete v sekci Dokumenty. Ohni zmar.